Litoměřice-2016

Návštěva D.D.v Litoěmřicích.


D.D.Kralupy nad Vltavou.

Dne 22.4.2017- Jsme se rozjeli na našich mašinách za dětmi v D.D. Kralupy nad Vltavou,kde jsme pro ně připravili pár soutěží, povozili na motorkách a nakonec tradičně jsme s nimi opékali buřtíky. Naším cílem je těmto dětem rozdávat radost a to se nám opět povedlo?


Azylový dům Mělník.

Dne 20.5.2017- Jsme se vydali potěšit děti,kteří jsou v AD na Mělníku. Bylo hezký vidět ty úsměvy na tvářích, když jsme přijížděli a kroužili okolo nich na těch našich strojích. Člověk si ani neumí představit, co se jim honí hlavou,když vidí, jak ostatní děti okolo nich mají vše a oni ne. Na jejich úsměvech bylo opravdu vidět to pravé štěstí a radost z každé maličkosti. Bylo to úžasné odpoledne, kde jsme je povozili na motorkách,zasoutěžili si proti rodičům (které porazili) a pak jsme si upekli Motosauří buřtíky. Děkujeme všem, že přišli rozveselit tyhle děti, které to taky potřebuji.


4.ročník GULÁŠ MISTR 2017 VRATIMOV

Dne 14.7.2017-Jsme se rozjeli na základě pozvání od SM PAKYNOSTRA na 4. ročník GULÁŠ MISTR 2017, který se konal ve Vratičově. Po příjezdu kolem 15:30 hod. jsme byli jako obvykle vřele přivítáni jak jinak než jejich vynikající slivovičkou. Předali jsme si pár dárku na přivítanou a následovala volná zábava do nočních hodin. Druhý den byl kolem 7:00 hod. budíček a po snídani následovalo vylosování míst pro přípravu ohniště. V 8:30 hod. započalo vlastní klání. Nad námi byl velký patron TONÍK ( CHACHAR ),který dohlížel, abychom udělali co nejlepší gulášek, který jsme nazvali po něm: „ TONÍKUV SPECIAL „. Ve 14:00 hod. byl odpískán konec a pak už jen následovalo velké napětí, kdo jak se umístí. Při tak velké konkurenci se nebylo ani čemu divit, vždyť tam bylo 11 družstev. Pak to vypuklo a jako v minulém roce jsme se umístili v horní polovině všech zúčastněných. Letos to porota neměla jednoduché, všichni se této soutěže zhostili na výbornou a podle toho byli i výsledky, každý guláš byl ve své podstatě vítěz. Po vyhlášení výsledků následovala tombola a výtěžek z této tomboly půjde na dárky pro děti v Dětských Domovech, to byl účel celé soutěže, ke které se vždy připojíme. A pak následovala volná zábava,kde se bavil každý jak nejlépe umí… Tímto bych chtěl za MOTOSAURY poděkovat SM PAKYNOSTRA za pozvání, že jsme mohli přispět ke zdařilé akci pro dobrou věc. Dyzl


ŘÍZKOPÁRTY

Dne 24.8.2017 - nás poctil návštěvou sám GENERALISIMUS ( Paky ) z Vratimova a završil tím svojí cestu za svobodou na motorce. Cestou měl menší poruchu, ale všichni jsme věřili v jeho šikovnost. Druhý den za ním přijela i KAVALERIE. Jelikož nám nevyšla návštěva Dětského domova v Liběchově z důvodu prázdnin, tak jsme se společně vydali na menší spanilku a pak jsme si udělali řízkopárty, kde jsme se všichni dobře bavili.


Den s policií a ukázka techniky se kterou střeží naše dálnice.

Dne 9.9.2017 zažili děti z D.D. Kralup nad Vltavou a Litoměřic hezké odpoledne a nezapomenutelné zážitky s dálniční policií v Nové Vsi. Byla jim předvedena technika a každý si udělal malý test za který pak obdrželi certifikát mladého cyklisty. Během celého odpoledne se děti svezli ve služebních vozech policie, na motorkách, ale největší ohlas mělo vozidlo Veřejné Bezpečnost